Напередодні найважливіших свят нашої країни – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності – читачі бібліотеки імені Дніпрової Чайки провели мистецький флешмоб “Це знамено рідне – золото й синява…”.
20
Сер
Сер
Ми працюємо для вас
з 9.00 до 17.00,
вихідний день - субота.
Остання п'ятниця місяця -
санітарний день.
Увага! Бібліотека тимчасово обслуговує користувачів дистанційно в умовах воєнного стану.