Новини

“Ігри патріотів Херсонщини” оновлюються

Проєкт “Ігри патріотів Херсонщини” отримав новий веб-майданчик: від 17 червня 2020 року усі новини щорічного обласного інтелектуального турніру, а також хід підготовки до однойменного обласного дитячого фестивалю 2020 року, запрошення на який отримають фіналісти турнірних змагань, будуть висвітлюватись тут, у спеціальному розділі сайту бібліотеки імені Дніпрової Чайки.

Кожна гра серії “Ігри патріотів Херсонщини” матиме тут свою окрему сторінку – усі вони представлені в галереї на головній сторінці, а також у правому верхньому меню. На сторінці кожної гри є посилання, за яким можна завантажити на свій комп’ютер електронну версію гри (у архівному файлі, який слід розпакувати). Розробки створені із застосуванням MS PowerPoint, тож саме файл презентації і сліз запускати, щоб “увімкнути” гру.

Змагання розпочинаються!

20 червня стартує обласний інтелектуальний турнір “Ігри патріотів Херсонщини”! У 2020 році турнір відбуватиметься вже вп’яте. Складна епідеміологічна ситуація завадила вчасному старту – адже зазвичай перший етап турніру проводився саме у квітні. Але у майбутніх учасників змагання на звання кращого знавця рідного краю, його природного розмаїття, історичних перипетій, літературних і мистецьких здобутків з’явився додатковий час на підготовку.
Програма майбутнього дитячого фестивалю насичена яскравими подіями та буде реалізована за фінансової підтримки Українського культурного фонду!

Спільний наказ про проведення турніру 2020 року видали Департамент реалізації гуманітарної політики Херсонської облдержадміністрації та управління освіти і науки облдержадміністрації.

“Ігри патріотів Херсонщини”: готуємось до cтарту

Обласний інтелектуальний турнір “Ігри патріотів Херсонщини” відбуватиметься в 2020 році вже вп’яте. Складна епідеміологічна ситуація завадила вчасному старту – адже зазвичай перший етап турніру проводився саме у квітні. Але у майбутніх учасників змагання на звання кращого знавця рідного краю, його природного розмаїття, історичних перипетій, літературних і мистецьких здобутків з’явився додатковий час на підготовку.

Координатор проєкту Ольга Крижановська нагадує потенційним організаторам турніру – вчителям, бібліотечним працівникам – про умови проведення турніру, його ресурсне забезпечення, а також знайомить з можливостями використання ігрових розробок у дистанційній роботі з учнями 4-9 класів.