![](https://library.kherson.ua/fest/wp-content/uploads/2020/10/почесні_гості_Зеленчук_В_Крулицька_Т_Дробиш_I-1000x666.jpg)
30 вересня у Всеукраїнський день бібліотек в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», який цьогоріч проходив за фінансової підтримки Українського культурного фонду.
На гала-концерт, який презентували у форматі телестудії «Твоя бібліотека Live» завітали почесні гості:
- Зеленчук Василь Васильович, перший заступник голови Херсонської обласної ради;
- Дробиш Ірина Анатоліївна, начальник управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації;
- Крулицька Тетяна Вікторівна, заступник директора Департаменту реалізації гуманітарної політики облдержадміністрації – начальник управління культури;
- Лісова Ганна Валеріївна – голова бібліотечної ради, директор книготорговельної мережі «Учбова книга».
![](https://library.kherson.ua/fest/wp-content/uploads/2021/05/20200930_111528-1000x667.jpg)