Продовження

Але все ж таки після сварки з Костиком вона відкрилась мамі. І на превелике здивування дівчини тепер мама їй не дорікала, а навпаки, уважно вислухала, і вони в той день ще довго говорили про дівоче. З цієї сторони, мабуть, дівчатам легше, бо вони можуть відкритись, наприклад, мамі, а хлопцям властиво переживати почуття у собі. От так і Костик не насмілився розповісти про свої почуття нікому. Після відвідин Марійки Костика в лікарні (через отриману травму на футболі) про їх стосунки стало відомо у школі.

Одного разу однокласниці Марійки почали спочатку пліткувати, засуджувати її почуття і хотіли викликати батьків, а інші пропонували виключити її з пластунської спільноти і навіть зачитати догану на шкільній лінійці. Уявляєте, які заздрощі? А як це було неприємно чути Марійці? Але дівчина, яка раніше не була подругою, заступилась за неї, тоді Марійка розридалась прямо на уроці, бо її охопив розпач. І знову несподівано її підтримала класний керівник. 

Мені дуже сподобались герої цієї трилогії. Марійка дуже щира, добра, співчутлива, хоробра, але найголовніше те, що вона справжня. Саме так, вона не приховує свої емоції, має щирі почуття і не соромиться їх .

Костик дуже добра людина. Він надзвичайно сміливий. Не кожен у його віці може сказати дівчині, що він хоче поговорити з нею про кохання. 

Раджу прочитати всім цю неймовірну та захоплюючу історію, щоб краще зрозуміти себе, свої перші почуття і зробити висновки, щоб не допускати прикрих помилок

Читання книг. Вимога сучасності чи анахронізм?

Звісно, у кожної людини смаки та погляди різні. І для всіх читання означає щось своє, особливе. На превеликий жаль, сьогодні книги перестали користуватись такою великою популярністю. Деякі люди читають дуже рідко, бо їм «раптом захотілось це зробити» або тому, що це потрібно для навчання чи для роботи. На мою думку, це не правильно. Так не повинно бути. Людям потрібно читати, адже завдяки читанню розвивається логіка, мислення, мова, змінюються погляди на світ, збільшується словниковий запас. Також у деяких книгах присутня дискусія, що допомагає замислитись над тим чи іншим питанням та дізнатись особисту думку автора. Я просто обожнюю книжки і, звісно ж, читати їх. Мені надзвичайно подобається неповторний запах новенької книжки, що тільки-но з друкарні. І також хочу відзначити, що як на мене, читання книг на комп’ютері - не цікаво і не зручно. Був такий випадок: подружка порекомендувала мені прочитати оповідання, яке її дуже вразило. Але, як виявилось, такий твір, поки що можна прочитати тільки в інтернеті. Та, як я не намагалась в мене нічого не вийшло. Не може комп’ютер замінити приємне перегортання друкованих аркушів та книжковий шрифт. А ще - постійно ця набридлива реклама, яка з’являється на екрані кожну хвилину. І, на додаток, до цього всього, при читанні книг на ґаджеті, можна зіпсувати зір. А коли я сиджу в тихій кімнаті, тримаю в руках друковану книгу, я отримую справжню насолоду від читання. Та, на відміну від деяких читачів, я не почуваю себе героєм книги, а є простим спостерігачем. Мені цікаво прочитати розповідь про якусь таємничу справу та дізнатись, чим закінчилась ця історія. Останнім часом я захопилася детективами. Поштовхом до цього послужив твір Артура Конан Дойла про Шерлока Холмса. Цей герой настільки вразив мене, що я вирішила прочитати подібні оповідання інших авторів. Отже, молоді слід більше читати, як нашу українську літературу, так і зарубіжних авторів. Я вважаю, що за будь-якого часу книжка не повинна стати анахронізмом, а має право на вічне життя.