У Новокаховській міській бібліотеці для дітей вересень місяць став часом змагань за звання «юного патріота Херсонщини». У відділі обслуговування учнів 5-9 класів змагалися учні 6-8 класів у знанні історії рідного краю, етнографії, козацької слави та літератури.
![](https://library.kherson.ua/fest/wp-content/uploads/2020/09/1-1000x667.jpg)
![](https://library.kherson.ua/fest/wp-content/uploads/2020/09/4-1000x667.jpg)
До нас прийшли найерудованіші. Дякуємо кожному і вітаємо переможців 1-го відбіркового туру:
Новокаховська гімназія: Косован Варвару – ученицю 7-А класу; Лобенко Олександру – ученицю 7-В класу; Корнійчук Костянтина – учня 8-А класу. Гімназія № 2 ім. А.П. Бахути: Мороз Марію – ученицю 6-Б класу ; Кавлусенко Марію – ученицю 7-А класу; Микитенко Володимира – учня 7 – Б класу; Рощинську Катерину – ученицю 7-В класу.
![](https://library.kherson.ua/fest/wp-content/uploads/2020/09/2-1000x666.jpg)
![](https://library.kherson.ua/fest/wp-content/uploads/2020/09/3-1000x666.jpg)
***
«У пошуках знайомих незнайомців» – дуже символічна назва відбіркової гри з нашими любими ВЖЕ п’ятикласниками. Учасники здійснили краєзнавчо-пізнавальну експедицію, ознайомившись з однойменною грою із серії «Ігри патріотів Херсонщини» та відповівши на різноманітні тематичні запитання.
![](https://library.kherson.ua/fest/wp-content/uploads/2020/09/5-1000x667.jpg)
![](https://library.kherson.ua/fest/wp-content/uploads/2020/09/6-1000x667.jpg)
Підсумовуючи результати турнірної зустрічі, називаємо імена трьох переможець – патріоток, розумниць і красуньJ . Отож, у ІІ міському турі Обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини – 2020» у молодшій віковій групі зустрінуться гімназистки Басова Маргарита, Курбатова Марія та Смолянінова Єва. Вітаємо дівчаток! Так тримати!
І до зустрічі у 2-му турі, юні патріоти!